Nový Fungonit Koncentrát

Účinná prevencia škodcov! Dlhodobá prevencia dreva pred drevokazným hmyzom (fúzač krovový a iné) a drevokazným a drevosfarbujúcim hubám (drevo-morka domáca a iné). Jedným litrom ochránite až 60 metrov štvorcových pričom stačí len 1 náter! Už tento jeden náter Fungonitu je v dostatočnej koncentrácií na to aby bol povrch dreva úplne odolný voči vode a dažďu, ale i hmyzu, plesniam a hubám.
 

Určenie:

Ochranný prostriedok na drevo Nový FUNGONIT koncentrát je určený na povrchovú ochranu dreva, drevených konštrukcií, krovov, stavebných prvkov a dielcov v interiéri a exteriéri, na uchovanie ich vlastností a predĺženie trvanlivosti, s preventívnym účinkom proti drevokaznému hmyzu, s ochranným účinkom proti drevokazným hubám Basidiomycetes. Prostriedok je z dreva nevymývateľný.

 

Aplikácia:

Pred aplikáciou prípravku musí byť drevo očistené, zbavené kôry, pilín a masnôt. Prípravok sa aplikuje náterom, striekaním a máčaním.
Interiér (tr. 1-2): riedenie vodou 1:5 náter, striekanie 1-2x máčanie 30 min
Exteriér (tr.3): riedenie vodou 1:5 náter, striekanie 2x máčanie 24 hod

 

Výdatnosť:

60 m z 1 litra koncentrátu!

Spotreba je 100 ml nariedeného prípravku na 1 m .
 

Balenie:

1l 5l 10l 20l.

Skladujte pri teplote od 5 do 30 C. Chránte pred mrazom.

Spotrebujte do 36 mesiacov od dátumu výroby v pôvodných neporušených obaloch.