Slovak | English | Deutsch

Pracujeme pre vás

Spoločnosť Color Company s.r.o. sa venuje výrobe ochranných a estetizujúcich náterových prostriedkov od roku 1999. Skúsenosti našich pracovníkov však majú omnoho starší dátum vzniku.

Slovenský výrobca náterových látok

Hlavnou náplňou nášho vývoja a výroby sú ochranné prostriedky na drevo – ochranu proti škodcom, poveternostným vplyvom a požiaru.

Venujeme sa však i dekoratívnym náterovým hmotám na drevo a drevené výrobky.

Domácich kutilov zaujmú naše unikátne výrobky na lepenie drevených a drevovláknitých podláh a parkiet na betón, odstraňovanie starých náterov, starých maľoviek, penetračné a sanačné náterové hmoty na omietky, kameň a murivo.

Slovenský výrobca náterových látok

Estetizujúci a ochranný účinok majú aj naše laky a olej na drevo.

Naše produkty zodpovedajú všetkým európskym normám a vyhovejú aj najnáročnejším požiadavkám na kvalitu a účinnosť. Bohaté skúsenosti, rozsah výroby, tradícia a kvalita našich výrobkov, ako i neustály vývoj sledujúci záujmy našich zákazníkov, nás radia medzi popredných výrobcov v krajinách visegrádskej štvorky v oblasti ochranných a náterových hmôt na drevo.

2017-10-03 12:23:13

Alpin olej - ochrana dreva

Alpin olej - ochrana dreva

Prestavujeme vám nové výrobky z rady ALPIN, ktoré posúvajú ochranu dreva na vyššiu úroveň. ALPIN Olej je špeciálny prírodný olej vhodný na ošetrenie ako konzervačný a preventívny prostriedok.

Čítaj celý článok

2015-07-07 14:38:42

Solivar Prešov

Solivar Prešov

Obnova Solivaru Prešov, národnej kultúrnej pamiatky, kde sa drevené časti konštrukcií nezaobišli bez ochranných náterov Krovsan a HR Prof, ktoré sú zárukou zvýšenej odolnosti dreva voči škodcom a požiarom.

Čítaj celý článok

2015-06-18 14:12:42

Krásna Hôrka odolnejšia

Krásna Hôrka odolnejšia

Obnova ohňom zničeného hradu Krásna Hôrka prebiehala s použitím nášho špičkového výrobku HR Prof, ktorý znižuje šírenie požiaru a predlžuje odolnosť drevených konštrukcií voči priamemu ohňu. Neostáva nám, len veriť, že zrekonštruovanú Krásnu Hôrku nepostihne osud dvakrát.

Čítaj celý článok

2013-08-12 14:09:01

Zákaznícky servis

FAQ - Otázky a odpovede

Zostavili sme sumár najčastejších otázok a odpovedí na použitie našich produktov. Ak hľadáte riešenie svojho projektu - najmä ohľadom ochrany a povrchovej úpravy dreva - kontaktujte nás. Zo skúsenosťami z praxe sa radi podelíme.

Čítaj celý článok


x

Firemný deň