Slovak | English | Deutsch

Oleje

Prírodné oleje sú najlepšou ekologickou voľbou zdravého ošetrenia povrchu. V našej ponuke máme olej na drevo, ktorý je dostupný bezfarebný alebo v odtieni orech, pínia, teak a mahagón alebo olej na kameň. Napustením dreva alebo kameňa vyzdvihnete prirodzenú krásu a štruktúru povrchu, podčiarknete jeho kresbu a "živosť".

<a href="/sk/produkt/olej-natur">Olej Natur</a>
Olej Natur
<a href="/sk/produkt/alpin-olej-exterier">Alpin olej - exteriér</a>
Alpin olej - exteriér
<a href="/sk/produkt/olej-na-kamen">Olej na kameň</a>
Olej na kameň
<a href="/sk/produkt/terasovy-olej">Terasový olej</a>
Terasový olej
<a href="/sk/produkt/renovacny-olej">Renovačný olej</a>
Renovačný olej

2017-10-03 12:23:13

Alpin olej - ochrana dreva

Alpin olej - ochrana dreva

Prestavujeme vám nové výrobky z rady ALPIN, ktoré posúvajú ochranu dreva na vyššiu úroveň. ALPIN Olej je špeciálny prírodný olej vhodný na ošetrenie ako konzervačný a preventívny prostriedok.

Čítaj celý článok

2015-07-07 14:38:42

Solivar Prešov

Solivar Prešov

Obnova Solivaru Prešov, národnej kultúrnej pamiatky, kde sa drevené časti konštrukcií nezaobišli bez ochranných náterov Krovsan a HR Prof, ktoré sú zárukou zvýšenej odolnosti dreva voči škodcom a požiarom.

Čítaj celý článok

2015-06-18 14:12:42

Krásna Hôrka odolnejšia

Krásna Hôrka odolnejšia

Obnova ohňom zničeného hradu Krásna Hôrka prebiehala s použitím nášho špičkového výrobku HR Prof, ktorý znižuje šírenie požiaru a predlžuje odolnosť drevených konštrukcií voči priamemu ohňu. Neostáva nám, len veriť, že zrekonštruovanú Krásnu Hôrku nepostihne osud dvakrát.

Čítaj celý článok

2013-08-12 14:09:01

Zákaznícky servis

FAQ - Otázky a odpovede

Zostavili sme sumár najčastejších otázok a odpovedí na použitie našich produktov. Ak hľadáte riešenie svojho projektu - najmä ohľadom ochrany a povrchovej úpravy dreva - kontaktujte nás. Zo skúsenosťami z praxe sa radi podelíme.

Čítaj celý článok


x

Firemný deň