Slovak | English | Deutsch

Ochrana dreva

Na účinnú a dlhotrvajúcu ochranu dreva treba použiť insekticídnu a biocídnu impregnáciu. Účinné látky preniknú hlboko do povrchu dreva a tým zabránia škodcom pred jeho znehodnotením.
Ponúkame vám profesionálne produkty na ochranu nového dreva, ale aj dreva, ktoré je už napadnuté škodcami. Drevené záhradné stavby, zruby, chaty, drevenice a iné výrobky z dreva môžete ochrániť pred požiarom protipožiarnym náterom HR PROF.

<a href="/sk/produkt/krovsan-profi">Krovsan Profi</a>
Krovsan Profi
<a href="/sk/produkt/krovsan-profi-116">Krovsan Profi+</a>
Krovsan Profi+
<a href="/sk/produkt/krovsan-koncentrat">Krovsan Koncentrát+</a>
Krovsan Koncentrát+
<a href="/sk/produkt/fungonit">Fungonit</a>
Fungonit
<a href="/sk/produkt/alpin-silk">Alpin Silk</a>
Alpin Silk
<a href="/sk/produkt/protipoziarny-nater-hr-prof">Protipožiarny náter HR Prof</a>
Protipožiarny náter HR Prof

2017-10-03 12:23:13

Alpin olej - ochrana dreva

Alpin olej - ochrana dreva

Prestavujeme vám nové výrobky z rady ALPIN, ktoré posúvajú ochranu dreva na vyššiu úroveň. ALPIN Olej je špeciálny prírodný olej vhodný na ošetrenie ako konzervačný a preventívny prostriedok.

Čítaj celý článok

2015-07-07 14:38:42

Solivar Prešov

Solivar Prešov

Obnova Solivaru Prešov, národnej kultúrnej pamiatky, kde sa drevené časti konštrukcií nezaobišli bez ochranných náterov Krovsan a HR Prof, ktoré sú zárukou zvýšenej odolnosti dreva voči škodcom a požiarom.

Čítaj celý článok

2015-06-18 14:12:42

Krásna Hôrka odolnejšia

Krásna Hôrka odolnejšia

Obnova ohňom zničeného hradu Krásna Hôrka prebiehala s použitím nášho špičkového výrobku HR Prof, ktorý znižuje šírenie požiaru a predlžuje odolnosť drevených konštrukcií voči priamemu ohňu. Neostáva nám, len veriť, že zrekonštruovanú Krásnu Hôrku nepostihne osud dvakrát.

Čítaj celý článok

2013-08-12 14:09:01

Zákaznícky servis

FAQ - Otázky a odpovede

Zostavili sme sumár najčastejších otázok a odpovedí na použitie našich produktov. Ak hľadáte riešenie svojho projektu - najmä ohľadom ochrany a povrchovej úpravy dreva - kontaktujte nás. Zo skúsenosťami z praxe sa radi podelíme.

Čítaj celý článok


x

Firemný deň