Slovak | English | Deutsch

O ochrane stien

Omietky, múry, sadrokartón, vnútorné betónové steny – to všetko podlieha vplyvu času, vlhkosti, poveternostným podmienkam. Okrem toho sú vo svojich póroch potenciálnym domovom pre huby, plesne, riasy a lišajníky. Nielen drevo, ale i steny a múry treba chrániť pred zubom času a škodcami.

Súčasné interiérové nátery na omietky a múry vyžadujú, aby plochy, ktoré ideme vymaľovať boli najskôr spevnené a ich štruktúra zjednotená pojivom. Je tiež dôležité včas múry chrániť pred Všetky tieto požiadavky na prípravu a ochranu muriva spĺňajú naše prípravky Penetrátor, Penetrátor koncentrát a Plesnistop. Navyše je možné za ich pomoci ošetriť i už napadnuté steny.

Naše prostriedky vám spríjemnia prácu, zaručia kvalitné nátery a maľovky a postarajú sa o hygienické a zdravotne nezávadné životné podmienky.

Penetrátor a Penetrátor koncentrát sú tekuté prípravky určené na spevnenie povrchov ako sú betón, vápenné, vápenno cementové, cementové, disperzné omietky a sadrokartón. Penetrácia zabezpečí pri maľovaní zjednotenie odtieňu a a zároveň zmenší spotrebu farby pri maľovaní. V prípade plesni na stenách je nevyhnutné použiť prípravok Plesnistop. Je to vysokoúčinný prostriedok na ničenie húb, rias, plesní a lišajníkov na omietkach, náteroch, kamenných, betónových plochách a podobne. Plesnistop má likvidačný a zároveň preventívny účinok, môže sa pridať do interiérových farieb. Plesnistop pôsobí dlhodobo.

O ochrane stien

2017-10-03 12:23:13

Alpin olej - ochrana dreva

Alpin olej - ochrana dreva

Prestavujeme vám nové výrobky z rady ALPIN, ktoré posúvajú ochranu dreva na vyššiu úroveň. ALPIN Olej je špeciálny prírodný olej vhodný na ošetrenie ako konzervačný a preventívny prostriedok.

Čítaj celý článok

2015-07-07 14:38:42

Solivar Prešov

Solivar Prešov

Obnova Solivaru Prešov, národnej kultúrnej pamiatky, kde sa drevené časti konštrukcií nezaobišli bez ochranných náterov Krovsan a HR Prof, ktoré sú zárukou zvýšenej odolnosti dreva voči škodcom a požiarom.

Čítaj celý článok

2015-06-18 14:12:42

Krásna Hôrka odolnejšia

Krásna Hôrka odolnejšia

Obnova ohňom zničeného hradu Krásna Hôrka prebiehala s použitím nášho špičkového výrobku HR Prof, ktorý znižuje šírenie požiaru a predlžuje odolnosť drevených konštrukcií voči priamemu ohňu. Neostáva nám, len veriť, že zrekonštruovanú Krásnu Hôrku nepostihne osud dvakrát.

Čítaj celý článok

2013-08-12 14:09:01

Zákaznícky servis

FAQ - Otázky a odpovede

Zostavili sme sumár najčastejších otázok a odpovedí na použitie našich produktov. Ak hľadáte riešenie svojho projektu - najmä ohľadom ochrany a povrchovej úpravy dreva - kontaktujte nás. Zo skúsenosťami z praxe sa radi podelíme.

Čítaj celý článok


x

Firemný deň